Przejdź do treści

Polityka prywatności

serwisu internetowego Inter-Framax

1. Administratorem danych osobowych wykorzystywanych na niniejszej stronie jest Inter-Framax, z siedzibą w Skierniewicach przy ulicy Jaskółczej 11.

2. Gromadzenie informacji

Zbieramy informacje o Tobie podczas relacji jakie z nami nawiązujesz za pośrednictwem zamieszczonego na stronie formularza zgłoszeniowego. Zebrane dane obejmują imię i nazwisko oraz adres e-mail osoby zamawiającej szkolenie. Podobnie, zapisując się do naszego newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie twojego adresu e-mail do celów promocyjnych.

3. Wykorzystanie informacji

Wszelkie informacje, które zbieramy o Tobie będą wykorzystane do:

  • Spersonalizowania naszego serwisu dla Ciebie oraz dopasowania do Twoich oczekiwań.
  • Poinformowaniu Cię o szczegółach  naszej oferty.
  • Umożliwieniu Ci zgłoszenia uczestników szkolenia.
  • Kontaktu z Tobą za pośrednictwem e-mail.

4. Prywatność

Jesteśmy jedynymi właścicielami informacji zebranych w tym serwisie. Twoje dane osobowe nie będą sprzedawane, wymieniane, przenoszone lub przekazywane innym firmom z jakiegokolwiek powodu, bez Twojej zgody.

5. Ujawnianie danych stronom trzecim

Nie sprzedajemy, ani w inny sposób przekazujemy danych osobowych użytkowników osobom trzecim.

6. Ochrona danych
Stosujemy różne środki bezpieczeństwa w celu utrzymania bezpieczeństwa danych osobowych. Używamy szyfrowania najwyższej jakości w celu ochrony poufnych informacji przesyłanych w Internecie. Tylko pracownicy, którzy potrzebują ich do wykonywania określonej pracy (na przykład rozliczenia lub obsługi klienta) mają dostęp do Twoich danych osobowych. Komputery/serwery służące do przechowywania danych osobowych są przechowywane w bezpiecznym środowisku.

7. Wypisanie się
Używamy adresów e-mail podanych dobrowolnie do  wysyłania informacji i aktualizacji związanych z prowadzoną przez nas działalnością. Jeśli w dowolnym momencie zechcesz zrezygnować z otrzymywania w przyszłości wiadomości e-mail poinformuj nas o tym w mailu z nagłówkiem bądź treścią ‘usunięcie danych’ wysłanym na adres biuro@framax.pl

9. Zgoda
Korzystając z naszego serwisu wyrażasz zgodę na postanowienia niniejszej polityki prywatności.